,

Машина за полирање ривакс (комплет)

Riwax
Availability:

Нема на залихама


RIWAX POLISHER
Арт. бр. 05511
Опис на производот: Високо квалитетена и прецизна машина за полирање RIWAX.

1200W, 220V, 600-3000 вртежи во минутата

brands

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Машина за полирање ривакс (комплет)”

There are no reviews yet.