,

Средство за стакло чистење 20л

Riwax
Availability:

Нема на залихама


(МК) GLAS KLAR
Арт. бр. 02150-20 20л
Опис на производот:
За едноставно и темелно чистење на секаков вид стакло. Може да се користи и на керамика како и на други мазни површини. Не остава никакви траги.
Употреба: Производот не се разредува.

brands

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Средство за стакло чистење 20л”

There are no reviews yet.