,

RIWAX Polisher Professional

Riwax
Availability:

Нема на залихама


POLISHER PROFESSIONAL
Арт. бр. 05509
Опис на производот: Високо квалитетена и прецизна машина за полирање од МАКИТА.

1200W, 220V, 600-3000 вртежи во минутата.

brands

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “RIWAX Polisher Professional”

There are no reviews yet.